• +38 (0) 67 329 00 60
 • Argentina, Buenos Aires
  Sarmiento 299, of. 509 y 402

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКИЙ НАПРЯМОК І ЙОГО АКТУАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

08 серпня 2016 by 3062 comments Business 32076 Views
Рейтинг публікації
(0 голосів)

Сьогодні через втрату ринків Україна, як ніколи, зацікавлена у диверсифікації економічних зв'язків і гостро потребує нові торгівельні майданчики. У даному сенсі варто звернути увагу на країни Латинської Америки (ЛА), оскільки через недалекоглядну і недостатню політичну, торговельно-економічну та дипломатичну роботу цей геополітичний напрямок залишається наразі «випущеним з вигляду».

Подібна «сліпота» і бездіяльність України по відношенню до Латинської Америки на сьогоднішній день не припустима. Тим паче, що останнім часом керівництво Росії почало активно посилювати співробітництво та поширювати свій вплив на країни Латиноамериканського континенту. Зокрема РФ виступає за стратегічне партнерство з МЕРКОСУР, має безвізовий режим з деякими країнами-членами організації.

 • Росія переслідує в Латинській Америці свої цілі і активно працює в усіх напрямках. Спостерігається суперництво Росії з КНР та США за вплив на економіки країн регіону, пошук нових і трансформацію старих форматів міждержавного та міжрегіональної взаємодії. Росія також має стратегічну мету скоротити присутність США і ЄС у торговельних та інвестиційних потоках ЛА, не менш відчайдушно намагається прискорити процес «де доларизації» шляхом використання національної валюти в якості платіжного засобу. Окрім того, РФ розцінює країни ЛА як перспективний ринок збуту свого товару, що особливо актуально у світлі строгих західних санкцій проти Росії та зіпсованих відносин з Україною .

Do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Totam rem aperiam. Esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

У контексті вищесказаного і з урахуванням прогнозів експертів щодо найближчого зниження економіки України, подальші наші перспективи будуть залежати від здатності ефективно використовувати стабілізаційні кошти міжнародних фондів, в результаті чого мають бути реалізовані заходи антикризової програми з управління держфінансами і реальної боротьби з корупцією. Перспективи України також залежатимуть від нашої активності в напрямку пошуку нових зовнішніх ринків та збільшення обсягів зовнішньої торгівлі.

Контакти з Латинською Америкою могли б допомогти Україні диверсифікувати національний експорт, що в свою чергу дало б поштовх промисловому розвитку країн Латиноамериканського регіону.

Сучасна Латинська Америка - це країни, які не однорідні не тільки за геоекономічним чинником, але й мають різні геополітичні інтереси. Чим сьогодні продиктовано і що впливає на ставлення країн Латиноамериканського регіону до України і до наших подій? Насамперед тут важливо відзначити існування в ЛА стійкої традиції поваги міжнародного права і керування принципом територіальної цілісності. Спрацьовують чинники географічної відстані, відсутності голосу України в інформаційному просторі ЛА, а також активне (особливо останнім часом) поширення інтересів Росії на держави континенту. При цьому не можна не відзначити і вплив США на країни, розташовані на південь від Ріо-Гранде, а також наростаючий вплив Китаю, який проводить самостійну міжнародну політику через посилення в латиноамериканському регіоні своїх економічних позицій.

Сьогодні Україна може і повинна максимально скористатися різними і неоднозначними політико-дипломатичними позиціями країн ЛА, що стосуються світових подій, і починати серйозно працювати в даному напрямку. Тоді Україна, тонко відчуваючи настрої латиноамериканських держав, могла б мати можливість не тільки диверсифікувати свій експорт, а й через адекватне роз'яснення своєї позиції по анексії Криму і військового конфлікту на Донбасі могла б залучати на свій бік нових однодумців і заручатися підтримкою латиноамериканських країн. Наприклад, це критично важливо під час голосування у міжнародних організаціях з питань України.

З огляду на стратегічні інтереси на латиноамериканському просторі, велике значення для України має позиція країн МЕРКОСУР (зі штаб-квартирою в Уругваї) з основних питань міжнародної політики.

МЕРКОСУР - це торговий союз країн Південної Америки, який об'єднує 250 млн. чол. і більше 75% сукупного ВВП Латиноамериканського континенту. За розмірами і економічним потенціалом МЕРКОСУР є другим після ЄС митним союзом, і третьою після ЄС і НАФТА зоною вільної торгівлі.

Постійні країни-члени МЕРКОСУР: Аргентина, Бразилія, Венесуела, Уругвай. Асоційовані країни-члени МЕРКОСУР: Болівія, Еквадор, Колумбія, Перу, Чилі.

Для просування інтересів і посилення позицій України в ЛА дуже важливі взаємини з такими країнами як Аргентина (МЕРКОСУР), Бразилія (МЕРКОСУР), Мексика (НАФТА), які є, в тому числі, членами «великої двадцятки» і які (як великі гравці в своєму регіоні і в глобальній торгівлі) хочуть і далі розширювати межі свого регіонального та міжнародного впливу. Сьогодні українське питання на порядку денному світової політики, і Київ просто не має права не скористатися сучасним трендом, щоб розширити горизонти України, зробити її цікавою, важливою і привабливою країною для глобального світу. Сьогодні для Києва було б важливо, а особливо на тлі затягування чи то замороження конфлікту на Донбасі, активізувати свої зусилля в напрямку пожвавлення і привнесення нового свіжого імпульсу в відносини з країнами ЛА.

Що було б актуально зробити українській владі з погляду таких кроків? Для початку було б необхідно виїхати в регіон керівникам дипломатичного відомства (в рангах заступників міністрів) для зустрічі з латиноамериканськими колегами, для зустрічі з українськими діаспорами, для підготовки наступних візитів на більш високих рівнях. Дуже важливо почати офіційні контакти на рівні МЕРКОСУР-Україна. У плані пропозицій на першому етапі можливо було б обговорити наступний комплекс питань: надання преференційного режиму українським експортерам на ринках країн МЕРКОСУР шляхом укладення відповідної угоди між Україною та цим економічним блоком; сприяння експансії українських технологій, ноу-хау; налагодження двосторонньої промислової кооперації на території країн-членів організації, у тому числі шляхом створення спільних підприємств, продукція яких мала б попит на всьому просторі МЕРКОСУР (це може бути тракторно- і літакобудування, виробництво мінеральних добрив, випуск устаткування для енергетики, це також можуть бути поставки сталі, фармацевтичної, агропромислової продукції, співпраця в космічній сфері, обслуговування військово-транспортного літака «АН» тощо).

Для більшої результативності таких кроків для України було б доречно зробити наступне: провести на базі МЗС із залученням громадськості ряд круглих столів на тему даного напрямку роботи, визначити стратегію і тактику діяльності. Оцінити якість роботи і, при необхідності, провести ротацію кадрів на рівні посольств в країнах Латинської Америки. Залучити до роботи представників громадської дипломатії. Підняти роль послів як торгових агентів національного бізнесу. Актуалізувати питання ефективності/неефективності роботи Торгово-промислової палати України (з урахуванням наявності у цієї громадської організації державних функцій) з точки зору її впливу на розвиток економіки країни, експортного потенціалу країни, і підвищення іміджу України у світі.

3062 comments

 • Anthonymouri
  Anthonymouri Субота, 28 травня 2022 16:40

  порно ролики онлайн качество смотреть секс гиг смотреть порно девочек

  большее сиськи порно онлайн порно с казашками казахская порно домашняя

  порно домашние дамы видео
  скачать порно студентки
  смотреть порно внучка
  смотреть порно фильмы русские в хорошем качестве
  порно скачать смс видео
  порно анал девственницы
  смотреть порно онлайн бесплатно со
  сексуальное домашнее порно
  зрелые шалавы порно
  смотреть порно с красивыми брюнетками
  fcbb030

 • Jeffrylieds
  Jeffrylieds Субота, 28 травня 2022 10:18

  раздевание девушек порно Порно ТёТкино

  смотреть как снимают порно смотреть порно кончил в маму

  порно реальный русский анал
  порно молодую пустили
  бесплатное порно видео онлайн кончающие
  порно гиф большие сиськи
  смотреть мини порно
  скачать домашнее порно видео
  смотрите порно трусик
  порно с шикарной молодой
  порно зрелые сочные
  порно трансляции девушек
  703ec7b

 • Anthonyron
  Anthonyron Субота, 28 травня 2022 07:55

  порно самое видео онлайн порнуха порно соблазнила скачать

  порно видео большие половые жена трахает мужа частное порно видео

  порно секс зрелые групповые
  порно видео скачать папа
  порно видео крупные девушки
  порно ебет молодого сына
  порно девушки без трусика
  русское зрелое порно на телефон
  порно сосет большой
  русское порно зрелых
  смотреть русское порно девушки кончают
  русское порно с красивыми попами
  bb03016

 • Antonionio
  Antonionio Субота, 28 травня 2022 01:02

  В проектировании уличных зон современных городов особенно распространены сухие фонтаны. Это великолепный метод украсить городской парк, зону перед торговым центром, отелем, офисным центром, рестораном и культурно-досуговым объектом. Подобные места становятся излюбленным местом взаимодействия горожан любого возраста.
  Сухой фонтан выделяется тем, что этот вид допустимо смонтировать везде, где есть горизонтальная плоскость. Система подачи и сбора воды подобных установок скрыта ниже уровня земли, поэтому в другое время территория может эксплуатироваться в других целях.
  Специализированная компания https://fontan-ua.com
  предлагает купить пешеходные фонтаны традиционного , а также игрового вида: с подсветкой, музыкой, функциями управления. У нас вы можете выбрать проектирование сухого фонтана для улицы или строений из высококачественных материалов с профессиональным монтажом. Цена сухого фонтана считается индивидуально в зависимости от размера объекта , а также особенностей монтажа.
  Все услуги по проектированию и строительству фонтанов -
  сухой фонтан
  проектирование и строительство фонтанов
  строительство пешеходного фонтана
  строительство пешеходного фонтана
  пешеходные фонтаны цена
  сухой фонтан купить
  строительство прудов и фонтанов
  проектирование сухого фонтана
  строительство и реконструкция фонтанов
  строительство фонтанов киев
  строительство фонтана цена
  проектирование и строительство фонтанов
  сухой фонтан
  стоимость строительства фонтана
  строительство бассейнов фонтанов
  сухой фонтан цена
  проектирование и строительство фонтанов
  сухий фонтан
  фонтаны строительство
  строительство прудов и фонтанов
  строительство и реконструкция фонтанов
  строительство бассейнов фонтанов
  сухой фонтан
  проектирование и строительство фонтанов
  сухой фонтан купить
  строительство прудов и фонтанов
  фонтаны строительство
  строительство больших фонтанов
  проектирование сухого фонтана
  строительство пешеходного фонтана

 • TrustProxy53
  TrustProxy53 П'ятниця, 27 травня 2022 23:29

  Its Great service if you are looking for ukraine proxy list find here http://imufatij.proxylist911.top/ xsiteb

 • Sdvillsoite
  Sdvillsoite П'ятниця, 27 травня 2022 10:55

  ЛТО
  Tegs: ЛабДепо ООО https://chimmed.ru/manufactors/catalog?name=%D0%9B%D0%B0%D0%B1%D0%94%D0%B5%D0%BF%D0%BE+%D0%9E%D0%9E%D0%9E

  PeproTech
  PerkinElmer
  Pfanstiehl

 • Softwarebrief
  Softwarebrief П'ятниця, 27 травня 2022 09:38

  Hello, I recently came to the Silenius Software Store.
  They sell Inexpensive ABest software, prices are actually low, I read reviews and decided to Buy Autocad Mep 2021, the price difference with the official store is 40%!!! Tell us, do you think this is a good buy?
  Compre barato Newblue Titler Pro 7

 • Williamtrify
  Williamtrify П'ятниця, 27 травня 2022 08:16

  DOWNLOAD NiceHash Miner 1.8.1.6 - atiwinflash +не видит видеокарту, Coinbase Hires Former Google Vice President

 • Hyo Mallas
  Hyo Mallas П'ятниця, 27 травня 2022 03:37

  Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is fantastic, as well as the content!|

 • Jerrydex
  Jerrydex Середа, 25 травня 2022 17:26

  порно групповуха со зрелыми порно 777 красивый порно фильм онлайн бесплатно

  групповое порно смотреть бесплатно порно записи приватов juliaspace

  порно с молодыми девушками смотреть бесплатно
  порно видео молодые раком
  скачать порном
  порно попал в анал
  секс порно молодой постельный
  смотреть новое порно
  домашнее порно зрелых жоп
  порно черных девушек
  чешское домашнее порно
  анk
  04f5e23

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*).

Презентація Аргентини